Godziny otwarcia
Closed

Magazynowanie

Bezpieczne przechowywanie towarów jest bardzo ważne dla prawidłowego funkcjonowania łańcucha transportowego. W naszej firmie spedycyjnej, która swoją siedzibę ma na terenie Gdyni, doskonale to rozumiemy i w trosce o interesy naszych Klientów oferujemy usługę przechowywania towarów w magazynach czasowego składowania oraz w składzie celnym. Na terenie naszych obiektów w Gdyni, Łodzi oraz w Pruszkowie dokonujemy przeładunków towaru w relacji kontener – magazyn – plandeka. Dzięki temu, że zatrudniamy doświadczonych fachowców, wszystko przebiega sprawnie i bezproblemowo. Każdą usługę realizujemy ze szczególną ostrożnością, jeśli chodzi o bezpieczeństwo towarów. Można mieć zatem pewność, że przechowywane u nas towary nie ulegną jakimkolwiek uszkodzeniom.

Organizujemy również konsolidację i dekonsolidację ładunków w kontenerze. Służymy fachową pomocą w doborze najkorzystniejszego rozwiązania w zakresie przechowywania towarów. Doświadczeni pracownicy zapewniają bezpieczny załadunek i rozładunek Państwa towaru. Właśnie dlatego, jeśli potrzebujesz usług firmy spedycyjnej, która oferuje kompleksowe usługi, obejmujące zarówno transport, jak i magazynowanie, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W razie jakichkolwiek pytań, serdecznie zachęcamy do kontaktu.


All rights reserved. Copyright © 2017 TOPSPED Sp. z o.o.
ul. Hutnicza 3, 81-212 Gdynia | woj. pomorskie | tel.: +48 58 5820715 | email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Designed by design-joomla.pl