Skip to main content
Godziny otwarcia
8:00 - 16:00

Transport Kolejowy

Korzystając z drogowego przemieszczenia towarów, nigdy nie możesz być pewny, jakie będą jego koszty. Cena dostawy towarów w taki sposób ściśle uzależniona jest bowiem od aktualnej ceny paliwa, która ma tendencję do sporych wahań. Istnieje jednak alternatywa, dzięki której koszt transportu towaru zawsze będzie stały. Tym rozwiązaniem jest stale zyskująca na uznaniu i rozwijająca się, spedycja kolejowa.

Transport kolejowy, jakie są jego zalety?

Popularność rozwiązania, jakim jest spedycja szynowa ciągle rośnie. Przede wszystkim, wariant ten jest stosunkowo tani, a jego cena jest praktycznie niezmienna. Brak uzależnienia od cen paliwa sprawia, że ten rodzaj transportu jest również najbardziej stabilnym. Jeżeli nigdy nie korzystałeś z tej metody, nasi eksperci chętnie przeprowadzą Cię przez cały proces od samego początku, do samego końca. Podkreślą tym samym nie tylko jego zalety, ale również wyjątkową skuteczność.

Ekipa topsped.eu złożona jest z doświadczonych fachowców, którzy od lat zajmują się przenoszeniem towaru drogą kolejową. Dla osób zainteresowanych naszą ofertą przygotowaliśmy zupełnie darmową wycenę, do której potrzebować będziemy kilku niezbędnych informacji, takich jak:

  • rodzaj kontenera,
  • rodzaj towaru,
  • waga towaru,
  • miejsce, do którego ma on dotrzeć.

Po przekazaniu powyższych wiadomości nasz ekspert przedstawi koszt oraz przewidywany czas realizacji całego procesu spedycyjnego. Informujemy, że zarówno szybkość dostawy, jak i jej cena ściśle uzależniona jest od specyfikacji towaru oraz miejsca docelowego.